Poczta elektroniczna

Jedną z technologii, która przybyła z Polski jest poczta elektroniczna. Poczta elektroniczna dostępna jest w naszym kraju od końca XX wieku, a w kolejnych latach coraz intensywniej korzystamy z tej technologii. Dzięki temu mamy nowe sposoby komunikowania się bez użycia papieru. Poczta elektroniczna stała się niezwykle skuteczna. Nadal używamy starego faksu do telefonów, ale obecnie także do poczty elektronicznej.

Jedną z najpopularniejszych technologii, dzięki której możemy komunikować się za pośrednictwem poczty elektro nicznej. Używamy go głównie w Europie i Ameryce. Opiera się na tej samej technologii, co faks-faksy. Używamy innego przewoźnika (Warta – znanego na całym świecie z USA), co również pozwala na łatwy montaż. Warta Paper umożliwia nam wysyłanie faksów do każdego na świecie.

Możemy również korzystać z komunikatorów internetowych, ale technologia ta często nie jest wystarczająco wydajna. Będziemy mogli odbierać faksy z dowolnego miejsca, ale nie będziemy mogli wysyłać faksów do wybranego przez nas kraju. Aby korzystać z komunikatorów internetowych, operator (Warta – znany na całym świecie z USA) musi być dostępny w kraju.

Wszystkie usługi poczty elektronicznej są niemal bezpłatne. Mamy możliwość wysłania faksów ubezpieczonych, ale będziemy odpowiedzialni za ewentualne awarie po stronie wybranego przez nas przewoźnika. Istnieje również możliwość zakupu przekazów pieniężnych (z możliwością późniejszej płatności) od sprzedawcy. To wygodny sposób na pokrycie nieoczekiwanych wydatków.

Sprzedawca jest zobowiązany do dostarczenia dokumentacji technicznej potwierdzającej przyjęcie transakcji oraz kopii oryginalnej transakcji (dokument akceptacji).