Google Shopping — Darmowe promowanie produktów w zakładce Zakupy Google.

Prowadzisz i Ty swój nowy sklep Internetowy? Jednak i też tak dotychczas nie interesowałeś się też i takimi to  również kampaniami Google Shopping? Zmień to i też, ale również i wykorzystaj Zakupy w Google w marketingu Twojego to sklepu Internetowego. Od listopada 2020 roku, możesz jednak i wyświetlać automatyczne reklamy produktowe w takiej o ot też i zakładce całkowicie za darmo Wystarczy, że tutaj i połączysz swój nowy to też i sklep z Google Merchant Center i prześlesz do Google plik z takowymi to informacjami o oferowanym to przez Ciebie asortymencie. Przeczytaj ten o to cały to też i artykuł i dowiedz się jednak i jak to wszystko zrobić.

Co to jest ten Google Shopping?

Google Shopping to dedykowane to też i e-commerce rozwiązanie marketingowe, które jednak i pozwala nam na takie o to reklamowanie pojedynczych też i produktów, nie jest to też i całej to oferty firmy, czy również i sklepu Internetowego. Funkcja jest też i dostępna w Polsce od 2013 to też i roku. Chętnie wykorzystują ją między innymi takie o to właściciele sklepów internetowych, ale i czy agencje zajmujące się ich z taką o to też i promocją.

Kampanie takie też i to produktowe opierają się o takie to reklamy określane skrótem PLA, które jednak i przenoszą takich o to użytkowników bezpośrednio do takich o to kart odpowiednich to produktów w sklepach. Reklamy Google Shopping prezentują również ich nazwy, zdjęcia, ceny, ale i koszty takiej o to dostawy. Umieszczane są w nich również linki do takich właśnie miejsc, w jakich można je kupić.

Reklamy produktowe Google — lokalizacje.

W ramach też i takiej o to kampanii marketing -owej na Google Zakupy, reklamy są bardzo generowane i wyświetlane automatycznie na podstawie też i  tak to zwanej feedu produktowego, również i na podstawie algorytmy, które dopasowują produkty do takich o to wyszukiwań użytkowników. Reklamy jednak i produktowe mogą wyświetlać się:

  • Na każdej to jednej z takiej to strony wyszukiwania Google.
  • W sieci wyszukiwania Google.
  • W zakładce też i zakupy.

Zakłada Zakupy Google.

Jedną z tych lokalizacji, w których mogą pojawić się reklamy Google Shopping, jest też i zakładka Zakupy w takiej o to wyszukiwarce Google. Z punktu również widzenia użytkownika, zakładka taka o to Zakupy Google przypomina porównywarkę cen.

  • Prezentuje produkty, ale i zdjęcia.
  • Pozwala na takie o to filtrowanie towarów.
  • Wyświetla oferty z bezpośrednimi to też i linkami.